search
top

Lokaty na 3 miesiące.

Lokata Bezkarna z Bonusem w Banku BGŻ Optima.

Jest wiele rodzajów lokat bankowych. Warto znać chociaż te, które są najbardziej popularne. Lokata jest jednym z najpopularniejszych i zarazem najbezpieczniejszych produktów na oszczędzanie. Warto jednak wiedzieć jakie są ich parametry i na jakich warunkach można z konkretnej propozycji skorzystać. Lokaty kwartalne to lokaty zakładane nie tylko na okres trzech miesięcy, ale również lokaty cztero i pięciomiesięczne. Zobaczmy najciekawsze z propozycji jakie znajdziemy na rynku. Bank BGŻ Optima proponuje swoim klientom Lokatę Bezkarną z Bonusem. Możemy liczyć na oprocentowanie 3,5% w skali roku, a do tego otrzymamy 50 złotych premii.

Zakres kwot na lokacie to przedział od 1000 do 20 000 złotych. Zarobkiem z tej lokaty są nie tylko odsetki, ale bonus w kwocie 50 złotych. Z oferty mogą skorzystać nowi klienci banku, którzy otworzą tą lokatę razem z kontem Oszczędnościowym BGŻOptima. Warto nadmienić, że konto jest bezpłatne. BGŻ Optima proponuje swoim klientom tak zwaną lokatę bezkompromisową z oprocentowaniem 2,7% w skali roku. Jest to lokata trzymiesięczna do jakiej uruchomienia potrzebujemy minimum 1 tysiąca złotych. Maksymalnie można wpłacić na lokatę 100 tysięcy złotych. Lokatę można założyć razem z bezpłatnym Kontem Oszczędnościowym BGŻOptima i mogą z niej skorzystać tylko nowi klienci banku. To właśnie oni mogą liczyć na taką ciekawą promocję lokaty.

Jedną z lepszych ofert jakie znajdziemy na rynku jest Nest Lokata Witaj proponowana przez Nest Bank. Oprocentowanie depozytu jest dosyć wysokie i wynosi 4,0% w skali roku. Jest to lokata na 3 miesiące do jakiej założenia potrzebujemy minimum 1 tysiąca złotych, zaś maksymalna kwota na lokacie to 10 tysięcy złotych. Lokata przeznaczona jest dla nowych klientów Nest Banku, którzy muszą założyć rachunek osobisty. Bez tego nie ma możliwości założenia Nest Lokaty Witaj. Lokata na start to oferta jaką znajdziemy w Plus Banku. Oprocentowanie lokaty również jest dosyć wysokie i wynosi 4,0% przy lokacie na 3 miesiące. Kwota minimalna potrzebna do uruchomienia lokaty to 1 tysiąc złotych. Maksymalnie można wpłacić na tą lokatę kwotę 10 tysięcy złotych. Jest to lokata o charakterze progresywnym co oznacza, że jej oprocentowanie rośnie w poszczególnych miesiącach. W pierwszym miesiącu oprocentowanie wynosi 3%, w drugim już 4%, w trzeci wzrasta do 5% co daje nam średnie oprocentowanie wynoszące 4% w skali roku. Należy posiadać Konto Plus, założone w ciągu ostatniego roku, aby móc z tej oferty skorzystać. Odsetki wypłacane są po każdym zakończonym okresie odsetkowym.

Oferty lokat trzymiesięcznych w Idea Banku.

Idea Bank ma w swojej ofercie kilka ciekawych propozycji lokat na trzy miesiące. Jedną z popularniejszych jest Lokata Happy z oprocentowaniem 3,5% w skali roku. Kwota minimalna na lokacie to 500 złotych zaś maksymalna 10 tysięcy złotych. Z oferty promocyjnej mogą skorzystać tylko i wyłącznie nowi klienci Idea Banku, co oznacza że jedna osoba może założyć tylko jedną taką lokatę. Sam wniosek o lokatę można złożyć przez Internet, za pośrednictwem strony internetowej banku. Kolejną z propozycji Idea Banku jest Lokata Happy PRO z oprocentowaniem 3,5% w skali roku. Na okres trzech miesięcy możemy wpłacić od 10 tysięcy złotych do maksymalnie 25 tysięcy złotych. Dla wpłat ponad 25 tysięcy złotych do 100 tysięcy złotych oprocentowanie lokaty wyniesie 2,7% w skali roku. Z tej oferty depozytu mogą skorzystać tylko nowi klienci banku, którzy nigdy dotąd nie posiadali w banku żadnego innego produktu.

Użyte znaczniki: , , , , , , ,

« Rodzaje banków. | Strona domowa | Kredyt hipoteczny w I… »top