search
top

Kredyt gotówkowy na 135 000 złotych na 96 miesięcy.

Najlepsza trójka kredytów gotówkowych na kwotę 135 000 złotych z okresem spłaty 96 miesięcy - sprawdź je na kredyty-gotowkowe.PortalBankowy.info

Kredyt gotówkowy na jaki zdecydował się kredytobiorca jest na kwotę 135 000 złotych. Zdecydował się na okres spłaty wynoszący 96 miesięcy. Sprawdzimy, gdzie takie zobowiązanie będzie kosztowało go najmniej. Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas to oferta numer jeden. To zobowiązanie jeżeli wybierzemy będzie nas kosztowało najmniej. Przy kredycie 135 000 złotych z okresem spłaty równym 96 miesięcy RRSO ma wysokość 6,20% w skali roku, a oprocentowanie nominalne jest równe 5,99% w skali roku. Tutaj również bank rezygnuje z prowizji za udzielenie kredytu. Raty miesięczne będą po 1 773 złote każda, co da nam całkowity koszt kredytu w wysokości 35 438 złotych. Kwota łączna jaką odda kredytobiorca do banku będzie równa 170 438 złotych. Pożyczka na Piątkę w Alior Banku to propozycja numer dwa. RRSO dla naszej kwoty będzie wynosić 7,80% w skali roku. Oprocentowanie nominalne równe jest 5,00%, a prowizja dla banku stanowi 9,00% kwoty pożyczki. Rata miesięczna jaką będzie wpłacał do banku kredytobiorca będzie w wysokości 1.709 złotych. Całkowity koszt kredytu to kwota 41.223 złotych. Łącznie trzeba będzie oddać do banku 176 223 złote. Pożyczka gotówkowa oferowana przez Citi Bank Handlowy jest ofertą numer trzy. RRSO wynosi tutaj 7,95% w skali roku. Oprocentowanie nominalne ma wartość 5,99% w skali roku, a prowizja 6,00% pożyczonej kwoty. Rata miesięczna będzie w wysokości 1.773złotych. Daje to całkowity koszt pożyczki w wysokości 43.350 złotych. Kwota łączna jaką trzeba będzie oddać do banku będzie wynosiła 178 350 złotych.

| Użyte znaczniki: , , , , ,

Jakich błędów unikać zaciągając pożyczkę gotówkową?

Pożyczka osobista jest generalnie niezbędna, jeśli chodzi o natychmiastowe finansowanie. Proces aplikacji jest bezproblemowy, a nawet jej spłacenie odbywa się w znacznie mniejszym czasie. Jednak zawsze jest bezpiecznie zachować ostrożność podczas ubiegania się o pożyczkę, ponieważ błędy mogą spowodować, że twoja ocena zdolności kredytowej gwałtownie spadnie. To może być krok do tyłu wobec wszystkich twoich planów.

| Użyte znaczniki: , , ,

Wakacje w spłacie kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy jest rozwiązaniem, które wszyscy znamy, a sporo z nas z niego korzystało. Osoby, które brały już kredyt gotówkowy zapewne wiedzą, że w trakcie jego spłaty mogą zajść różne sytuacje. Zapewne nie raz myślały one o tym, jak dobrze byłoby chociaż przez chwilę odpocząć od rat. Może się zdarzyć, że chwilowo pogorszy się nasza sytuacja finansowa, lub mamy danego miesiąca sporo wydatków co powoduje, że rata kredytu nam w tym czasie ogromnie ciąży.

top