search
top

Jak wziąć kredyt?

Życie, życie jest nowelą…

Życie bardzo często zaskakuje nas licznymi wydatkami. Bardzo często owe wydatki gromadzi się w jednym czasie i niestety nie jesteśmy w stanie im wszystkim w pełni sprostać. Sytuacji tego rodzaju jest wiele i bardzo często są to wydatki związane z, niestety, negatywnymi wydarzeniami. Może się wydarzyć, że będziemy musieli załatać dziurę w przeciekającym dachu, wyremontować łazienkę, naprawić uszkodzony samochód czy wywiązać się ze spłaty od dawna wymarzonej wycieczki szkolnej naszego dziecka za granicę, bo nie chcemy sprawiać mu przykrości. W każdej z tych sytuacji rozwiązanie wydaje się bardzo proste i oferowane przez niemal każdy bank: kredyty gotówkowe.

Postęp!

Należy wiedzieć, że żyjemy w czasach znacznego postępu w dziedzinie bankowości i oferowane przez większość placówek kredyty gotówkowe można dopasować niemal w pełni do naszych możliwości, wymagań i oczekiwań. Warto też pamiętać, że obecnie kredyty można zaciągnąć praktycznie w każdym celu - ogranicza nas w tej kwestii jedynie nasza wyobraźnia. Niezależnie jednak od tego, czy chcemy kupić samochód, czy wyjechać na dwutygodniowe wczasy do Hiszpanii, jako potencjalni kredytobiorcy musimy wywiązać się z pewnych wymagań, które są nakładane przez większość banków oferujących kredyty gotówkowe, zobacz co musisz zrobić na 17banków.com.

Wymagania również są...

Przede wszystkim należy posiadać pełną zdolność kredytową. Jest ona udowadniania na podstawie zaświadczenia od pracodawcy, a my musimy być zatrudnieni na podstawie umowy o pracę. Istnieje jednak pewna alternatywa, która może zaspokoić pewną część oczekiwań osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenie lub umowy o dzieło. Mowa tu o kredycie bez zaświadczenia o zarobkach. Biurokracja jest w tej kwestii bardzo ograniczona, a my nie musimy męczyć się z wypełnianiem dużej liczby druków i dokumentów, ale niestety, oferowana przez bank w takim wypadku kwota jest znacznie mniejsza względem tej, którą przyznałby, gdybyśmy zdecydowali się na normalną formę kredytu.

Historia nauczycielką życia!

Jeśli chodzi o kolejne wymagania stawiane przed potencjalnymi kredytobiorcami, mowa o naszej historii kredytowej. Bank wnika w naszą przeszłość i sprawdza, jak nam kiedyś szło spłacanie określonych zobowiązań finansowych.

« Konsolidacja krok po … | Strona domowa |top