search
top

Jakich błędów unikać zaciągając pożyczkę gotówkową?

Pożyczka osobista jest generalnie niezbędna, jeśli chodzi o natychmiastowe finansowanie. Proces aplikacji jest bezproblemowy, a nawet jej spłacenie odbywa się w znacznie mniejszym czasie. Jednak zawsze jest bezpiecznie zachować ostrożność podczas ubiegania się o pożyczkę, ponieważ błędy mogą spowodować, że twoja ocena zdolności kredytowej gwałtownie spadnie. To może być krok do tyłu wobec wszystkich twoich planów.

| Użyte znaczniki: , , ,

Wakacje w spłacie kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy jest rozwiązaniem, które wszyscy znamy, a sporo z nas z niego korzystało. Osoby, które brały już kredyt gotówkowy zapewne wiedzą, że w trakcie jego spłaty mogą zajść różne sytuacje. Zapewne nie raz myślały one o tym, jak dobrze byłoby chociaż przez chwilę odpocząć od rat. Może się zdarzyć, że chwilowo pogorszy się nasza sytuacja finansowa, lub mamy danego miesiąca sporo wydatków co powoduje, że rata kredytu nam w tym czasie ogromnie ciąży.

Kredyt własny kąt hipoteczny w Banku PKO BP.

Kto z nas nie marzy o swoim własnym mieszkaniu, ale nie każdego w dzisiejszych czasach na takie mieszkanie stać. Kupno nawet najmniejszej kawalerki w Warszawie to wydatek jaki wielu z nas przerasta. Właśnie dla takich osób banki wymyśliły kredyty hipoteczne. Jedną z takich ofert proponuje nam Bank PKO BP. Oferta to kredyt własny kąt hipoteczny. Już sama nazwa brzmi zachęcająco. Własne mieszkanie na kredyt to dla wielu szansa na nowe życie. A co się kryje pod tą ciekawą i zachęcającą nazwą zobowiązania? Sprawdźmy to.

top