search
top

Kredyt gotówkowy online

Bardzo często zastanawiamy się nad zaciągnięciem kredytu gotówkowego jednak nie zawsze mamy czas aby spędzić w banku kilka godzin aby móc dowiedzieć się o danej ofercie jak najwięcej a następnie również złożyć wniosek o dany kredyt. Z tego też powodu coraz częściej sięgamy po usługi dostępne elektronicznie i dzięki nim zaoszczędzimy swój cenny czas, a wniosek złożymy bez wychodzenia z domu. Co więcej za pomocą różnego rodzaju narzędzi internetowych dowiemy się który bank przygotował dla nas najkorzystniejsze i najciekawsze oferty, jak i również złożyć wniosek o kredyt. Zanim jednak podejmiemy taki krok powinniśmy się dowiedzie o danej ofercie jak najwięcej. Często także zadajemy sobie pytanie czy oferty bankowe są bezpieczniejsze od standardowych pożyczek.

KRD i BIK

Czym jest Krajowy Rejestr Długów- KRD.

Krajowy Rejestr Długów zwany inaczej KRD, ma swoją siedzibę główną we Wrocławiu przy ulicy Danuty Siedziakówny 12. Prezesem KRD jest obecnie Adam Łącki. Jest to pierwsze polskie biuro informacji gospodarczej jakie działa od 2003 roku. Główną podstawą działalności Krajowego Rejestru Długów jest ustawa z dnia 9 kwietnia 2010 oku jaka dotyczy udostępniania informacji gospodarczych oraz wymianie danych gospodarczych. Głównym zadaniem KRD jest zbieranie oraz udostępnianie danych na temat sytuacji finansowej firm i konsumentów. KRD ma za zadanie przyjmować takie informacje, przechowywać je, a następnie udostępniać te dane zarówno jeśli dotyczą one zadłużenia jak również terminowości w rozwiązywaniu zobowiązań jakie mają firmy i konsumenci. Informacje do biura są przekazywane przez przedsiębiorców, przez jednostki organizacyjne, gminy jak również przez osoby fizyczne, które posiadają tytuł wykonawczy. KRD od samego początku swojego istnienia zebrało ponad 145 mln raportów. Z rejestru skorzystało o wiele więcej osób. Raporty są publikowane systematycznie dzieląc je na poszczególne sektory i branże.

| Użyte znaczniki: , , , ,

Kredyt gotówkowy na 135 000 złotych na 96 miesięcy.

Najlepsza trójka kredytów gotówkowych na kwotę 135 000 złotych z okresem spłaty 96 miesięcy - sprawdź je na kredyty-gotowkowe.PortalBankowy.info

Kredyt gotówkowy na jaki zdecydował się kredytobiorca jest na kwotę 135 000 złotych. Zdecydował się na okres spłaty wynoszący 96 miesięcy. Sprawdzimy, gdzie takie zobowiązanie będzie kosztowało go najmniej. Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas to oferta numer jeden. To zobowiązanie jeżeli wybierzemy będzie nas kosztowało najmniej. Przy kredycie 135 000 złotych z okresem spłaty równym 96 miesięcy RRSO ma wysokość 6,20% w skali roku, a oprocentowanie nominalne jest równe 5,99% w skali roku. Tutaj również bank rezygnuje z prowizji za udzielenie kredytu. Raty miesięczne będą po 1 773 złote każda, co da nam całkowity koszt kredytu w wysokości 35 438 złotych. Kwota łączna jaką odda kredytobiorca do banku będzie równa 170 438 złotych. Pożyczka na Piątkę w Alior Banku to propozycja numer dwa. RRSO dla naszej kwoty będzie wynosić 7,80% w skali roku. Oprocentowanie nominalne równe jest 5,00%, a prowizja dla banku stanowi 9,00% kwoty pożyczki. Rata miesięczna jaką będzie wpłacał do banku kredytobiorca będzie w wysokości 1.709 złotych. Całkowity koszt kredytu to kwota 41.223 złotych. Łącznie trzeba będzie oddać do banku 176 223 złote. Pożyczka gotówkowa oferowana przez Citi Bank Handlowy jest ofertą numer trzy. RRSO wynosi tutaj 7,95% w skali roku. Oprocentowanie nominalne ma wartość 5,99% w skali roku, a prowizja 6,00% pożyczonej kwoty. Rata miesięczna będzie w wysokości 1.773złotych. Daje to całkowity koszt pożyczki w wysokości 43.350 złotych. Kwota łączna jaką trzeba będzie oddać do banku będzie wynosiła 178 350 złotych.

| Użyte znaczniki: , , , , ,
top