search
top

Uzyskanie kredytu gotówkowego

Uzyskanie kredytu gotówkowego jest znacznie łatwiejsze od innych rodzajów kredytów, które wymagają zabezpieczenia przede wszystkim na wielkość sumy kredytu oraz długi okres kredytowania. Kredyt gotówkowy może być pozyskany maksymalnie na 10 lat, ale tak długi okres kredytowania zapewnia jedynie kilka banków. Wynika to między innymi z faktu, że długoterminowy kredyt gotówkowy jest mało opłacalny przede wszystkim w związku z wysokimi kosztami w stosunku do kredytów hipotecznych. Kredyty gotówkowe przede wszystkim pozyskiwane są na cele konsumpcyjne i na krótki bądź średni okres czasu. Kredyt krótkoterminowy to kredyt pozyskiwany na okres spłaty do roku czasu. Kredyt średnioterminowy to kredyt na kilka lat, czyli maksymalnie do pięciu lat.

Kredyt gotówkowy trzy najpopularniejsze propozycję

Dziś nie ulega wątpliwości, że kredyt gotówkowy na dzień obecny ma w swoim posiadaniu mnóstwo zwolenników. Trudno się dziwić, atrakcyjne warunki, finanse tak blisko są po prostu kuszące. Wszystko dobrze jeśli odpowiednie podejście do tematu, to znaczy pierw orientacja a dopiero podejmowanie decyzji. Zaleca się zwrócić uwagę, że są trzy najbardziej znane rozwiązania, czyli kredyt na dowolny cel, kredyt na rachunek bieżący i karta kredytowa. To jaki będzie efekt końcowy zależy od osoby zainteresowanej, później po podpisanej umowie już kredytobiorcy. Kiedy chodzi o pieniądze należy wyróżniać się dojrzałością, aby nie narobić sobie problemów. Sprawdź ranking kredytów gotókowych obecnych obecnie na rynku.

Debet na rachunku czy kredyt gotówkowy?

Brakuje gotówki? Istnieje co najmniej kilka rozwiązań tego problemu. Zakup produktu czy usługi można sfinansować za pomocą kredytu gotówkowego, karty kredytowej bądź skorzystać z limitu na rachunku osobistym. Pytanie brzmi, które spośród proponowanych wyżej rozwiązań jest najkorzystniejsze?

Zimą w szczególności brak gotówki w domowym budżecie może być dotkliwy. Zbliżające się święta, wyprzedaże w sklepach czy promocje na sprzęt RTV mogą stanowić ogromną pokusę. Co zrobić gdy środki bieżące nie pozwalają na sfinansowanie wszystkich tych potrzeb? Odpowiedź jest prosta. Zdecydować się na kredyt gotówkowy, limit w rachunku osobistym bądź skorzystać z limitu na karcie kredytowej.

top